Will Treaty

Will TreatyNie masz jeszcze pomysłu, jak spędzić nadchodzące ferie zimowe? A może myślisz już raczej o wakacjach i o tym, gdzie wówczas wyjedziesz? Tak czy siak, mamy dla Ciebie świetną propozycję: wyjedź z nami na obóz! Masz dość nudnych kolonii z ciągle tymi samymi zabawami, w ciągle tych samych miejscach, z ciągle tymi samymi ludźmi? Doskonale, właśnie dlatego proponujemy Ci spędzenie części Twoich ferii lub wakacji właśnie z nami. Gwarantujemy, że z całą pewnością nie będziesz rozczarowany i niechętnie się z nami rozstaniesz (pewnie wyjedziesz znów z nami przy najbliższej okazji ;)). Jeżeli jesteś fanem świata fantastyki, z serią „Zwiadowcy” na czele, to bez wątpienia Ci się u nas spodoba – w końcu będziesz mógł poczuć się jak Will Treaty! Z nami przeniesiesz się do innych czasów i świata, w którym nic nie jest oczywiste, a magia jest na każdym kroku. Zapraszamy Cię do jednego z polskich zabytkowych zamków: średniowiecznej twierdzy w wielkopolskim Gniewie, dolnośląskiego zamku w Kliczkowie, o którym pierwsze wzmianki również pochodzą ze średniowiecza bądź też do XVI-wiecznego zamku w Krasiczynie, w województwie podkarpackim.

Ta niezwykła lokalizacja to dopiero zapowiedź i początek prawdziwej przygody! Niczym Will Treaty, będziesz miał przed sobą szereg zadań i wyzwań, których wspólnym mianownikiem będzie przygoda. Zdobędziesz niedostępną dla każdego wiedzę i umiejętności, które później będziesz mógł wykorzystywać w turniejach i mistrzostwach, a przede wszystkim do osiągnięcia wyższego stopnia wtajemniczenia! Chciałbyś poznać elficki język i umieć się w nim porozumiewać? Żaden problem, nauczymy Cię go. A może jesteś fanem pojedynków i chciałbyś nauczyć się władać mieczem, walczyć wręcz lub strzelać z łuku? Nie ma sprawy, z nami opanujesz wszystkie podstawowe techniki walki. Nie interesuje Cię walka, ale w razie czego chciałbyś umieć się obronić? Samoobrona również wchodzi w skład naszych zajęć.

obóz treningowy zwiadowcy - Will TreatyInteresuje Cię inny rodzaj wiedzy i chciałbyś na przykład dowiedzieć się o wpływie ziół na organizm ludzki oraz o tym, jak za ich pomocą leczyć różne choroby. Zielarstwo i ziołolecznictwo to zajęcia wprost stworzone dla Ciebie! Dla fascynatów map przewidujemy zajęcia z kartografii, na których nauczycie się zarówno odczytywania, jak i tworzenia map zawierających wszystkie niezbędne szczegóły. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego z nami nauczysz się także podstaw balwierstwa, czyli pierwszej pomocy oraz kryptografii i kryptoanalizy, dzięki którym bez problemu poradzisz sobie z odczytywaniem zaszyfrowanych komunikatów, jak i ich tworzeniem. Will Treaty nie musi być już tylko postacią z książek – to Ty możesz być Willem Treaty, jeśli wybierzesz nas na towarzyszy w trakcie swoich zimowych ferii lub letnich wakacji. Czyżbyś dalej zastanawiał się nad tym, jak spędzić najbliższe ferie lub wakacje? Podjąłeś już decyzję? Tak właśnie myśleliśmy. Do zobaczenia niebawem!

Back to Top