SZKOŁA TROPICIELI
Najbardziej niezwykłe kolonie w polskich zamkach!
SZKOŁA CZARODZIEJÓW
w Zamku Moszna, w Zamku Czocha, w Zamku Gniew, w Zamku Krasiczyn, w Zamku Giżycko, w Zamku Golubskim
SZKOŁA TROPICIELI
w Zamku Kliczków, w Zamku Krasiczyn
SZKOŁA ILUZJONISTÓW
W Zamku Gniew
Prev slide
Next slide

LOGO QUATRONUM

QUATRONUM
to miejsce w wyobraźni, do którego przenosisz się za każdym razem, kiedy czytasz pasjonującą książkę o niezwykłym świecie fantasy, pełnym magii, niezwyciężonych bohaterów, intryg i zwrotów akcji.

QUATRONUM
to ten moment ekranizacji Twojej ulubionej książki, w którym zasłaniasz oczy, a zimne dreszcze przechodzą po Twoich plecach.

QUATRONUM
to Ty, wcielający się w ulubioną przez Ciebie postać książki, posiadający nieprzebrane ukryte umiejętności, nieprzeciętną wiedzę, uzbrojony w odwagę i odrobinę szaleństwa.

HERBY ZIEM QUATRONUM!

QUATRONUM tworzą ludzie z pasją, specjaliści w wielu dziedzinach wiedzy i dyscyplinach sportowych.

Każdy wychowawca posiada bogactwo umiejętności, które może przekazać Twojemu dziecku i wie, jak to zrobić w sposób atrakcyjny i przyjemny. Potrafi wzbudzić zaufanie i nawiązać odpowiednie relacje ze swoimi podopiecznymi tak, aby nikt nie czuł się samotny.

Kadra kierownicza cechuje się niezwykłą odpowiedzialnością, znajomością prawa turystycznego i oświatowego, a także tajników wiedzy pedagogicznej i psychologicznej w sposób umożliwiający szybkie i skuteczne rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Kolonie, zimowiska, obozy młodzieżowe oraz cały nasz zespół cechują jednak przede wszystkim:

NASZE PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

DOBRA ZABAWA

Każdy program to nieustanna fabularna gra w stylu role playing game. Uczestnicy wraz z naszą kadrą bawią się w świat fantasy, pełen tajemnic, przygód i nienagannej rywalizacji pomiędzy bohaterami. Każdy ma szansę na kreację własnej postaci w jednym z proponowanych przez nas stylów: świat magii i czarodziejstwa, świat iluzji oraz mroczne czasy wieków średnich, pełne zapomnianych już umiejętności, np.: fechtunku czy płatnerstwa. Niesamowitą atmosferę dobrej zabawy w klimatycznych miejscach budują turnieje, imprezy fabularne, wyjątkowe zajęcia i przede wszystkim zaangażowani uczestnicy i wychowawcy.

KREATYWNOŚĆ

Kolonie letnie, obozy młodzieżowe oraz zimowiska, pod ogólną marką QUATRONUM, realizowane są w oparciu o autorskie programy inspirowane brytyjskim i amerykańskim systemem edukacji, w którym kreatywność każdego ucznia oraz nabywanie umiejętności współpracy w zespole stanowią najwyższe wartości. Nasze programy są nie tylko same w sobie nowatorskie, ale przede wszystkim zawierają zajęcia, imprezy i gry, które wspierają twórcze zaangażowanie każdego uczestnika, a ogólna koncepcja każdego wypoczynku bazuje na współpracy szerokiej grupy uczestników w różnym wieku i z różnymi predyspozycjami.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Właściciel marki Quatronum posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do organizowania imprez turystycznych w kraju i zagranicą. Wszystkie programy prowadzone są przez kadrę spełniającą uwarunkowane prawem wymagania. Na każdym programie przynajmniej jeden wychowawca jest instruktorem pierwszej pomocy uznanej międzynarodowej organizacji. Bezwzględnie przestrzegany jest Regulamin imprez turystycznych.

STREFA RODZICA

POMAGAMY DZIECIOM

NASZE ZAMKI

QUATRONUM W MEDIACH

Back to Top