AMBASADOROWIE QUATRONUM - Kierownicy wypoczynku

Donata Bułatek-Wypiór

donata_wypior

Dionatarre

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne; specjalność: nauczycielska.

Ewa Folęga

414414_3649665409744_1985339671_o

Flo Morgan

Absolwentka Akademii Humanistyczno-ekonomicznej w łodzi na kierunku pedagogika; specjalność: edukacja wczesnoszkolna, edukacja przedszkolna.

Marzena Krzemińska

marzena_krzeminska

Eira Eres

Absolwentka Akademii Rolniczej we Wrocławiu na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracja w Opolu w zakresie zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.

Anna Wlazła

Ania_Wlazła

Sisi Louana

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku pedagogika; specjalność: kształcenie wczesnoszkolne z wychowaniem przedszkolnym.

Jolanta Jarosz-Jędrzejak

jola_jarosz

Safira Alekta

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku turystyka i rekreacja w zakresie turystyki międzynarodowej oraz Instytutu Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Komunikowania na kierunku politologii i stosunków międzynarodowych z przygotowaniem pedagogicznym.

Mariusz Kaleta

mariusz_kaleta

Amir Galtazar

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku wychowanie fizyczne; specjalność: nauczycielska.

Mariusz Klimek

mariusz_klimek

Em Pica Soo

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych; specjalność: kreacja plastyczna z grafiką użytkową.

Agnieszka Szpakowska

agnieszka_szpakowska

Reika

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie na kierunku socjologia; specjalność: stosowane nauki społeczne.

REZYDENCI QUATRONUM

Agnieszka Bajerska

Agnieszka_Bajerska

Mary Kate McKenzie

Absolwentka Politechniki Śląskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn na specjalizacji „projektowanie układów napędowych maszyn górniczych i pojazdów specjalnych”.

Obecnie pracuje w Qubus Group Sp. z o.o. na stanowisku „przynieś, podaj, pozamiataj”.

Nieoficjalna nagroda największej zołzy Quatronum w latach „2014-2016”. W wolnym czasie przemierza świat na jednorożcu.

Paulina Jędrzejak

paulina_jedrzejak

Carmella Vespucci

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku geografia; specjalność: gospodarka przestrzenna i rozwój regionalny i lokalny oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku finanse i rachunkowość.

Adrianna Maliszewska

Adrianna_Maliszewska

Aira Mentes

Absolwentka Wydziału Lalkarskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego W Krakowie filia we Wrocławiu. Aktorka teatru „Arlekin” im. Henryka Ryla w Łodzi. Gościnnie: Teatr Muzyczny „Capitol” we Wrocławiu.

Słabość do psów rasy shih tzu.

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”

Michał Wieczorek

11800340_1177840015566208_1289324741343295984_n

Vuko Valgo

Absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” w Krakowie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne; specjalność: policyjna.

Szczęśliwy, że może kroczyć po ziemskim padole o własnych siłach. Jak każdy mały chłopczyk ma marzenia, ale ich nie zdradzi, bo podobno przynosi to pecha.

„Nigdy nie rezygnuj z marzeń”

PROFESOROWIE QUATRONUM - Wychowawcy

Michał Bajerski

Michał_Bajerski

Oktawian Dante

Absolwent Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistyznych i Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie na kierunku prawo i psychologia.

Doświadczenie prawnicze zdobywał w kancelariach prawnych, a także pracując pro bono na rzecz praw człowieka. Zawodowo koncentruje się na psychologii biznesu i zarządzania. Do jego zainteresowań należy tematyka szkoleń i organizacji pracy.

Ostatnio wszyscy szaleją nad fantastycznymi bestiami i tym, jak je znaleźć. Cóż jednej już nie musicie szukać – zdjęcie widzicie powyżej.

Patryk Białogłowski

patryk_bialoglowski

Nażyr Blizbor

Student Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku informatyka; specjalność: inżynieria testów oprogramowania

Pracuje jako fotograf w Gdańskiej Agencji Projektów Internetowych.

Piotr Bublewicz

piotr_bublewicz

Durga Arataf

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, wydział lalkarski we Wrocławiu na kierunku aktorstwo; specjalność: aktorstwo lalkarskie.

Aktor w Teatrze im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie oraz Teatrze Układu Formalnego we Wrocławiu.

Aleksandra Zielińska

ginnie

Ginevra Khallis

Studentka Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku na kierunku turystyka i rekreacja; specjalność: dietetyka i gastronomia.

W wolnym czasie jest cukiernikiem-amatorem, lubi jedzenie (w sensie rzeczownik, nie czasownik), czytać książki i podróżować.

Maciej Czerski

maciej_czerski

Paco Castillo

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku sotsunki międzynarodowe; specjalność: dyplomacja współczesna.

Zuzanna Dubiszewska

zuzanna_dubiszewska

Stella Corelli

Studentka Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym; specjalność: flet traverso. Studentka Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku historia sztuki.

Loretta Fabiś

loretta_fabis

Lorraine Faith

Studentka dwóch kierunków: na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Finanse i rachunkowość; specjalność: finanse i rachunkowość przedsiębiorstw oraz na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Turystyka i rekreacja; specjalność: hotelarstwo i gastronomia w hotelarstwie.

Poznaje dziwne zachowania mugoli i szuka nowych potencjalnych czarodziejów do pomocy z walką z maruderami i Sanguinami, a także do odnalezienia Tsepo poza granicami naszej krainy.

Anna Folęga

Anna_Folęga

Morna Cyneburgh

Studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku filologia angielska; specjalność: kultura i literatura krajów obszaru anglojęzycznego.

Dawid Bawor

dawid_bawor

Daxander Maxymillianus

Tańczy od 12 lat, jako czynny tancerz wygrał wiele ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego, w tym zdobywając dwukrotnie puchar śląska, posiada najwyższą klasę narodową  – A. 8 lat temu pasja stała się jego pracą. Od tego czasu nieprzerwanie jest instruktorem tańca. Uczy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów.

Prowadzi formacje taneczne, które reprezentują jego szkołę na turniejach tańca…kończąc je zazwyczaj na podium. Po drodze przyszło mu współpracować z francuskim kabaretem, hinduską produkcją oraz kilkoma TVN-owskimi programami. Ogólnie: śpiewa, tańczy, recytuje…i gotuje. Tak mijają mu dni.

Jeżeli chodzi o świat magii…poznał go w dniu 11 urodzin, kiedy dostał dwa pierwsze tomy Harry’ego Pottera… Od razu zakochał się w tym świecie…i ta miłość trwa do dzisiaj, a obozy z Quatronum są dla niego wyjątkową okazją, by cofnąć się do dziecięcych lat i poczuć prawdziwą magię!

Michał Rościszewski

ros

Ross

Student Architektury i Urbanistyki w ‘Newcastle University’ w Wielkiej Brytanii. W wolnym czasie bardzo lubi tworzyć, malować i pisać. Ponadto jest zapalonym płetwonurkiem, który angażuje się w ochronę morskiej fauny i flory.

Jako Profesor w Quatronum jest specjalistą od stworzeń, których nie spotyka się na co dzień, szczególnie interesuje się smokami. Mocno wierzy, że trzeba być sobą i wybrać swoją własną drogę bez względu na inne opinie.

„Rób swoje i nie patrz końca’

Paweł Kińczyk

pawel_kinczyk

Samuel Calacheero

Absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku turystyka i rekreacja; specjalność: manager turystki międzynarodowej.

Magdalena Miłecka

magda

Eufemia

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunkach pedagogika oraz porównawcze studia cywilizacji. Ukończyła Szkołę dla Rodziców i Wychowawców oraz kurs komunikacji według Porozumienia Bez Przemocy.

W mugolskim świecie z radością zajmuje się edukacją muzealną oraz działalnością w trzecim sektorze. Uwielbia pływać.

„Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?

Grzegorz Kubis

grzegorz_kubis

Grego Vento

Student Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Doradztwo filozoficzne i coaching.

Adam Kwapisz

kwapisz_adam

Mies Koira

Ukończył Studium Aktorskie Teatrów Lalkowych przy Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie… 20 lat temu!!!! Przez 20 lat był aktorem scen lalkowych województwa śląskiego, równocześnie od 1999 roku prowadzi własny teatr, z którym gra spektakle w Polsce i poza jej granicami.

Od roku prowadzi fundację qulturalne.pl zajmującą się krzewieniem kultury wszelkiej. Szkoli psy, pomaga przy adopcjach bezdomnych rottweilerów, uczy ludzi jak postępować z psami- szczególnie tymi „ze złą sławą”.

Marcin Leszczyński

marcin_leszczynski

Alastor Bream

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Prawo.

Łukasz Łowczyk

lukasz_lowczyk

Wolfgang Franklin

Student Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Filologia angielska; specjalność: Kultura – media – translacja.

Paulina Mazurek

Paulina_Mazurek

Polya Promi

Studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku matematyka; specjalność: matematyka informatyczna.

Piotr Mikler

Piotr_Mikler

Flavio Polo

Student Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu na kierunku mechanika i budowa maszyn w języku angielskim.

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Studium Talent”.

Król algebry, mechaniki kwantowej i słabego żartu. Przede wszystkim słabego żartu.

Mikołaj Mizak

13754238_10209885303880154_1816153356489724455_n

Semperus Wölf

Student Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku na kierunku zarządzanie instytucjami artystycznymi oraz Państwowego Policealnego Studium Wokalno Aktorskiego w Gdyni.

Paulina Mowna

paulina_mowna

Ardit Dianthe

Studentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku lekarskim.

Hubert Nadbrzeski

hubert_nadbrzeski

Bertolomeo

Student Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej na kierunku Informatyka.

Pracuje w Parker Hannifin Manufacturing.

Udało mi się pielęgnować i zapuścić włosy na ponad metr w ciągu sześciu lat.

Zuzanna Opyd

zuza_opyd

Nikifora Bianka

Studentka Politechniki Gdańskiej w Gdańsku na kierunku informatyka; specjalność: algorytmy i modelowanie systemów.

Analityk systemowy w firmie Apator Telemetra.

Zdobywczyni pierwszego miejsca na finałach Mistrzostw Świata Odysei Umysłu w kategorii studenckiej. Od dwunastu lat trenuje judo, przygotowuje się do egzaminu na mistrzowski stopień 1 DAN.

Jestem człowiek uwielbiającym rozwiązywanie praktycznych zagadek: jak to jest zrobione? czy mogę zrobić to w domu? jak sprawić by zadziałało? Z chęcią odwiedzam escape-roomy, rozwiązuję zagadki logiczne, konstruuję nowe instalacje i wymyślam gry i zadania do rozwiązania. To moja pasja. A jednak za każdym razem, każdego sezonu znajdzie się czarodziej lub tropiciel, który zdoła zaskoczyć mnie swoją pomysłowością, cierpliwością, dociekliwością lub determinacją w osiągnięciu celu. To fascynujące i dające do myślenia.

Daria Osiak

daria_osiak

Lia Willow

Studentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie na kierunku filologia polska.

Na co dzień zajmuje się rękodzielnictwem. Tworzy stroje i rekwizyty np. różdżki, karwasze czy lalki. W wolnym czasie bierze udział w ogólopolskich imprezach LARPowych.

Wielokrotna laureatka ogólnopolskiego konkursu na najlepszego gracza RPG w Polsce „NeRd”, zdobywczyni pierwszego miejsca w 2014 roku oraz dwukrotnie drugiego. Wielokrotna finalistka turnieju szermierczego na broń bezpieczną „Falkon Arena”.

Weronika Pawlik

Weronika_Pawlik

Valerija Cardinale

Studentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, filia we Wrocławiu na kierunku aktorstwo; specjalność: aktor teatru lalek.

Renata Wójcik

renata_wojcik

Sabiha Sunar

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na wydziale biologii i nauk o ziemi.

Krzysztof Pławecki

krzysiek_plawecki

Kalos Kagathos

Student Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu na kierunku prawo.

Mistrz Śląska w amatorskim turnieju sportów walki w sztuce walki Kung Fu – Sanda.

Stara się zapuścić gęstą brodę, jednak genetyka skutecznie mu to uniemożliwia. Czasem ma moment, kiedy wszystko co mówi się rymuje, dziwne uczucie!

Karolina Prażanowska

Karolina_Prażanowska

Nunki

Studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku biotechnologia medyczna.

Kiedyś udało się jej schudnąć w święta co jest sporym sukcesem. Poza tym ma kota, potrafi sama zrobić dużo rzeczy od aspiryny, przez szminkę do półki na książki.

Ziemowit Winiecki

Ziemowit_Winiecki

Aleksiej Jakosma

Student Uniwersytetu Łódzkiego w łodzi na kierunku kulturoznawstwo; specjalność: filmoznawstwo.

Dominika Wieczorek

Dominika_Wieczorek

Naira Valgo

Studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku technologia chemiczna.

Kamila Rakowska

Kamila_Rakowska

Emma Korcz

Studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku pedagogika.

Jacek Sienkiewicz

jacek_sienkiewicz

Agaton Da Silva

Student Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie na kierunku filozofia.

Katarzyna Sienkiewicz

15354083_10210979628396059_161659629_o

Egida Da Silva

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie na kierunku muzykologia; specjalność: muzykologia ogólna.

Uczestniczka obozów od 2005 roku, psorka od 2011. W Krainie Quatronum naucza śpiewu, wiedzy o instrumentach muzycznych oraz tańca. Dzięki muzyce wraz z Czarodziejami nie raz pomogła uchronić zamki przed złymi mocami.

W ponurym świecie mugoli koncertuje z zespołem Hollow Quartet.

Marcin Siwecki

marcin_siwecki

Dex A’Metazon

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku lekarskim.

Emilia Stachurska

Emilia_Stachurska

Flavia Tea

Studentka filologii angielskiej. Kiedy nie wędruję myślami po czarownych ścieżkach świata fantasy, to przemieszcza się w różne miejsca w poszukiwaniu pięknych widoków, życzliwych ludzi i starych budowli.

Od czasu do czasu jest kimś całkiem innym, gdy angażuję się w produkcje filmowe lub LARP.

Z pasją zagłębia się w nieaktualne newsy – zajmuję się odtwórstwem historycznym.

Monika Staniszewska

monika_staniszewska

Nona Vita

Studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku filologia; specjalność: języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym.

Brała udział w wielu wystawach grupowych. Od lat uprawia fotografię artystyczną. Uwielbia filmy, dobre jedzenie i wszystko co słodkie

Maciej Zdański

M_Zdański

Vairis Deer

Student Politechniki Częstochowskiej w Częstochowie na kierunku budownictwo.

Pracuje w firmie nagłośnieniowo-sprzętowej, gra na perkusji.

DYREKTOR QUBUS TRAVEL

JAKUB JĘDRZEJAK

dav

Hugo Yorck

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku filologia germańska oraz Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi na kierunku pedagogika w specjalności rekreacja i wypoczynek w edukacji zdrowotnej i turystycznej.

Domeny: logika i strategia.
Cecha charakterystyczna: zajęty telefon.

Czas spędza głownie na poszukiwaniu i rozszyfrowywaniu oryginalnych Kronik Quatronum i przekładaniu treści na obecnie znane języki. W wolnej chwili obejmuje stanowisko Lorda Protectora.

„World is not enough”

Back to Top