Zwiadowcy

zwiadowcyA gdyby tak spędzić wakacje w zupełnie innym świecie? Brzmi niewiarygodnie? Być może, ale jest jak najbardziej możliwe! Zaczytujesz się w serii ”Zwiadowcy” i znasz na pamięć wszystkie przygody, jakie spotkały bohaterów książek? Chciałbyś choć na moment przenieść się w świat zwiadowców i przeżywać te przygody razem z nimi? Nic bardziej trudnego! Szkoła Tropicieli Queverton zapewni Ci niezapomniane przeżycia w świecie, który dobrze znasz z serii „Zwiadowcy”, a który dotychczas wydawał się być tak odległy, że aż nieprawdziwy. Na nasze kolonie zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież szkolną w wieku 11-18 lat, którzy chcą przeżyć niezapomniane przygody oraz zdobyć umiejętności pozwalające na przetrwanie w trudnych warunkach! Już w najbliższe ferie zimowe macie do wyboru aż trzy lokalizacje, w których przeniesiecie się w świat dobrze wam znany z serii ”Zwiadowcy”. Zapraszamy na turnusy w zamkach Gniew (31.01.-6.02.2016), Krasiczyn (14-20.02.2016) oraz Kliczków (21-27.02.2016). W naszej Szkole Tropicieli będziecie wtajemniczani w rozległą, tajemną wiedzę zapewniającą przeżycie w ekstremalnych warunkach. Czy zdobędziecie stopnie wtajemniczenia przyznawane przez Radę Arcymistrzów? Wszystko zależy od waszego zaangażowania!

Plan zajęć szkoły przewiduje zajęcia na czterech wydziałach, w trakcie których posiądziecie nową wiedzę i umiejętności. Na Wydziale Nauk Stosowanych zapoznacie się m.in. z tajnikami ziołolecznictwa i zielarstwa, balwierstwem czy szyfrowaniem i deszyfrowaniem komunikatów, nauczycie się też odczytywać i sporządzać mapy. Wydział Technik Obronnych nauczy was strzelać z łuku jak prawdziwi zwiadowcy oraz walczyć wręcz. Wydział Rozrywki Niekonwencjonalnej pozwoli wam na udział w wielu interesujących grach, z kolei Wydział Umiejętności Nadzwyczajnych nauczy was władać mową Elfów! Czekają na was rozliczne turnieje i mistrzostwa, gry i zabawy, zadania, które będziecie wykonywali samodzielnie lub z pomocą swojego Bractwa.

obóz w stylu zwiadowcyZamiast przeżywać jedynie czyjeś przygody, o których czytasz, przeżyj je sam i na własnej skórze sprawdź, jakie to ekscytujące! Nie możesz dołączyć do nas w ferie zimowe? Nic nie szkodzi! Zwiadowcy zawsze są na posterunku – Szkoła Tropicieli zaprasza Cię również w wakacje, do tych samych lokalizacji, co zimą. Zgłoś się do nas, dołącz do Szkoły i jednego z Bractw w jej strukturach i przygotuj się na niezapomniane wrażenia oraz wiedzę i umiejętności, którą pozyskać mogą jedynie nieliczni. Niesamowite przeżycia w niecodziennej lokalizacji, jaką są średniowieczne polskie zamki są na wyciągnięcie Twojej ręki – właśnie Ty możesz stać się bohaterem fantastycznych książek, które czytasz, takich jak seria ”Zwiadowcy” już w najbliższe ferie zimowe! Przyjedź do Szkoły Tropicieli Queverton i przekonaj się sam, jak wiele przygód jest jeszcze przed Tobą.