ZAMEK GIŻYCKO
SZKOŁA CZARODZIEJÓW NAMANGARI
Semestr Letni

Zamek Giżycko

Zamieszkaj w Zamku Giżycko, rezydencji pana Srebrzystych Jezior!

Wystawne komnaty, rozwinięta żegluga i port… Czyż nie jest to idealne miejsce do nauki handlu? Czarodzieje doprowadzą swoje umiejętności dyplomacji i planowania na wyżyny, tak jak Tywin Lannister. A o prawidłowe wybory sfery ekonomicznej i handlowej zadbają słynni Osadnicy z Catanu, wyspy położonej nieopodal Skarbca Quevertonu.

I jeszcze szczypta historii: Zamek krzyżacki został wzniesiony ok. 1341 roku przez zakon krzyżacki. Przez kolejne stulecia ulegał coraz większemu zniszczeniu, aż popadł w ruinę. Okres II Wojny Światowej szczególnie dał mu się we znaki, przez niefortunną lokalizację głównego frontu wojennego. Zamek był wielokrotnie przebudowywany i często zmieniał się jego charakter. Mieścił się tu dworek myśliwski rezydujących tu władców, był siedzibą główną dowództwa Twierdzy Boyen, a także powstało tu muzeum, dzięki inicjatywie Paula von Hindenburga, późniejszego prezydenta Niemiec.

ZIMOWISKA I KOLONIE LETNIE w Zamku Giżycko

Szkoła Czarodziejów