KWATERA GŁÓWNA SZKOŁY CZARODZIEJÓW
Kagurum - Marchia Skalistych Wzgórz
SZKOŁA CZARODZIEJÓW & TROPICIELI KAGURUM
Zimowisko - "Salony Czasu"
SZKOŁA CZARODZIEJÓW KAGURUM
Kolonie letnie -

Zamek Czocha

Zamieszkaj w Twierdzy Szyfrów, Zamku Czocha!

Pełen nierozwiązanych zagadek czeka na odważnych czarodziejów, którzy złamią kod i odkryją tajemnice skrywane w zamkowych murach. Stare, pełne historii okna z widokiem na jezioro leśnieńskie dają szanse dla wprawnego oka dostrzec Trytona, czy szybującego nad taflą wody Hipogryfa. Zamkowe sale z kasetonowym sufitem i grawerowanymi meblami idealnie wpasowują się w zajęcia o talizmanach, arkanach magicznych różdżek, a największa z nich – Sala Rycerska każdego wieczoru gości śmiałków turniejów i imprez fabularnych…

I jeszcze szczypta historii: Zamek Czocha został wzniesiony na początku XIII wieku jako zamek graniczny na skale granitowo-gnejsowej, którą porastały cisy (montaxus-góra cisowa), stąd nazwa zamku Czocha. Zamek był siedzibą rodów rycerskich takich jak: von Dohna, Klux, Nostitz, Uechtritz i na końcu rodu rodziny mieszczańskiej Guetschow. Z Zamkiem związane są wielkie tajemnice dotyczące działalności Ernesta Guetschowa (loża iluminatów) i drugiej wojny światowej (tajemnica cudownej broni i maszyny dekryptaszowej). Powojenne losy Zamku również są zagadkowe, na wiele pytań w dalszym ciągu nie ma odpowiedzi, poprzez fakt zamknięcia go dla osób z zewnątrz.

ZIMOWISKA I KOLONIE LETNIE w Zamku Czocha

Szkoła Czarodziejów w Zamku Czocha