Trening zwiadowcy

trening zwiadowcyBy tym razem zimowe ferie bądź letnie wakacje były rzeczywiście niezapomniane i inne od wszystkich poprzednich, wyślij swoje dziecko tam, gdzie przeżyje ono prawdziwą przygodę. Pierwsze lepsze kolonie niekoniecznie są najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza, jeżeli nasze dziecko brało już w nich udział – bardzo często z roku na rok powtarzane są sposoby organizowania czasu, co w końcu staje się nudne dla dzieci, które potrzebują dostępu do nowości. Nie zawsze też atrakcje na takich koloniach pokrywają się z zainteresowaniami dzieci. Dlatego też w tym roku wyślij swoje dziecko na wyjazd tematyczny, a przekonasz się, jak zadowolone z niego wróci. Zapraszamy na zimowiska oraz letnie kolonie w wyjątkowym klimacie fantastycznej literatury. Nasz Trening Zwiadowcy opiera się na najpopularniejszych fantastycznych sagach literackich, wśród których prym wiodą właśnie „Zwiadowcy”. Akcja tej serii powieści dzieje się w czasach, które w pewnym stopniu są zbliżone do europejskiego średniowiecza, a bohaterowie w dużej mierze kilkunastolatkowie, co z pewnością w pewien sposób decyduje o popularności sagi wśród nastolatków, którzy mogą utożsamiać się z bohaterami.

Dzięki nam, na naszych zimowiskach i koloniach, Twoje dziecko może przeżyć podobne przygody, co bohaterowie jego ulubionych książek! Przygotowując program naszych wyjazdów bazujemy na popularnych książkach młodzieżowych z działu fantastyki, starając się zorganizować w ramach wyjazdu takie zajęcia, które utrzymają klimat znany uczestnikom kolonii z książek, a jednocześnie dadzą im wiedzę praktyczną, możliwą do zastosowania w codziennym życiu. Dlatego też trening zwiadowcy obok zajęć z łucznictwa czy mowy Elfów obejmuje także balwierstwo (czyli podstawy pierwszej pomocy), ziołolecznictwo czy samoobronę, ponieważ są to zajęcia tak samo wpisujące się w klimat fantastycznych przygód bohaterów serii „Zwiadowcy”, jak jednocześnie dające umiejętności, które mogą przydać się w codzienności.

obóz treningowy zwiadowcyNa nasze zimowe wyjazdy oraz letnie kolonie zapraszamy dzieci i młodzież szkolną w wieku 11-18 lat, którzy zaczytują się we „Władcy Pierścieni”, „Igrzyskach Śmierci”, a przede wszystkim w serii „Zwiadowcy”. Trening zwiadowcy mogą oni odbyć w jednej z trzech proponowanych przez nas lokalizacji, z których wszystkie decydują już o wyjątkowym klimacie: są to bowiem zabytkowe polskie zamki, zlokalizowane w Gniewie, Kliczkowie i Krasiczynie. Zamki są przystosowane do przyjmowania gości, ponieważ na co dzień stanowią obiekty turystyczno-noclegowe. Cena wyjazdu obejmuje także pełne wyżywienie, tj. trzy posiłki, w tym dwudaniowy obiad z deserem, które mogą uwzględniać dietę dziecka, jeśli jest na takiej (bezglutenowa, wegańska itp. – prosimy tylko o poinformowanie, czego dziecko nie może jeść). Opiekę sprawują wychowawcy doświadczeni i wykwalifikowani, a przy tym kreatywni z głowami pełnymi pomysłów, dzięki którym i z którymi nie sposób się nudzić.