SZKOŁA TROPICIELI
Najbardziej niezwykłe kolonie w polskich zamkach!
SZKOŁA CZARODZIEJÓW
w Zamku Moszna, w Zamku Czocha, w Zamku Gniew, w Zamku Krasiczyn, w Zamku Giżycko, w Zamku Golubskim
SZKOŁA TROPICIELI
w Zamku Kliczków, w Zamku Krasiczyn
SZKOŁA ILUZJONISTÓW
W Zamku Gniew

LOGO QUATRONUM

logo_gryf-02

QUATRONUM
to miejsce w wyobraźni, do którego przenosisz się za każdym razem, kiedy czytasz pasjonującą książkę o niezwykłym świecie fantasy, pełnym magii, niezwyciężonych bohaterów, intryg i zwrotów akcji.

QUATRONUM
to ten moment ekranizacji Twojej ulubionej książki, w którym zasłaniasz oczy, a zimne dreszcze przechodzą po Twoich plecach.

QUATRONUM
to Ty, wcielający się w ulubioną przez Ciebie postać książki, posiadający nieprzebrane ukryte umiejętności, nieprzeciętną wiedzę, uzbrojony w odwagę i odrobinę szaleństwa.

HERBY ZIEM QUATRONUM!

QUATRONUM tworzą ludzie z pasją, specjaliści w wielu dziedzinach wiedzy i dyscyplinach sportowych.

Każdy wychowawca posiada bogactwo umiejętności, które może przekazać Twojemu dziecku i wie, jak to zrobić w sposób atrakcyjny i przyjemny. Potrafi wzbudzić zaufanie i nawiązać odpowiednie relacje ze swoimi podopiecznymi tak, aby nikt nie czuł się samotny.

Kadra kierownicza cechuje się niezwykłą odpowiedzialnością, znajomością prawa turystycznego i oświatowego, a także tajników wiedzy pedagogicznej i psychologicznej w sposób umożliwiający szybkie i skuteczne rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Kolonie, zimowiska, obozy młodzieżowe oraz cały nasz zespół cechują jednak przede wszystkim:

NASZE PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook_small
quevertoni_small
Instagram_small
YouTube_small

DOBRA ZABAWA

Każdy program to nieustanna fabularna gra w stylu role playing game. Uczestnicy wraz z naszą kadrą bawią się w świat fantasy, pełen tajemnic, przygód i nienagannej rywalizacji pomiędzy bohaterami. Każdy ma szansę na kreację własnej postaci w jednym z proponowanych przez nas stylów: świat magii i czarodziejstwa, świat iluzji oraz mroczne czasy wieków średnich, pełne zapomnianych już umiejętności, np.: fechtunku czy płatnerstwa. Niesamowitą atmosferę dobrej zabawy w klimatycznych miejscach budują turnieje, imprezy fabularne, wyjątkowe zajęcia i przede wszystkim zaangażowani uczestnicy i wychowawcy.

KREATYWNOŚĆ

Kolonie letnie, obozy młodzieżowe oraz zimowiska, pod ogólną marką QUATRONUM, realizowane są w oparciu o autorskie programy inspirowane brytyjskim i amerykańskim systemem edukacji, w którym kreatywność każdego ucznia oraz nabywanie umiejętności współpracy w zespole stanowią najwyższe wartości. Nasze programy są nie tylko same w sobie nowatorskie, ale przede wszystkim zawierają zajęcia, imprezy i gry, które wspierają twórcze zaangażowanie każdego uczestnika, a ogólna koncepcja każdego wypoczynku bazuje na współpracy szerokiej grupy uczestników w różnym wieku i z różnymi predyspozycjami.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Właściciel marki Quatronum posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do organizowania imprez turystycznych w kraju i zagranicą. Wszystkie programy prowadzone są przez kadrę spełniającą uwarunkowane prawem wymagania. Na każdym programie przynajmniej jeden wychowawca jest instruktorem pierwszej pomocy uznanej międzynarodowej organizacji. Bezwzględnie przestrzegany jest Regulamin imprez turystycznych.

queverton_w_mediach_ziel