Obozy zwiadowcy

obozy zwiadowcyWspaniale spędzony czas, ciekawe zabawy, interesujące miejsca i nowe znajomości – tak można by było w skrócie opisać większość kolonii letnich czy zimowisk w czasie ferii. A gdyby jednak dodać do tego coś więcej, coś, co sprawi, że wakacyjny czy feryjny wyjazd będzie naprawdę wyjątkowy? Masz możliwość sprawienia takiego wypoczynku swojemu dziecku już teraz, razem ze Szkołą Tropicieli Queverton. Wakacje i ferie z nami bez wątpienia nie będą nudne! Twojemu dziecku oferujemy spędzenie kilku dni w niecodziennej atmosferze wyjętej wprost z książek z gatunku fantastyki. Twoje dziecko jest zaczytane we „Władcy Pierścieni”? Świetnie! Z pewnością doskonale odnajdzie się na naszych koloniach. Niemniej jednak to inna fantastyczna saga zdominowała nasze obozy – „Zwiadowcy”. Ta seria książek w ostatnich latach zyskuje coraz to większą popularność wśród młodych ludzi, w dużej mierze dlatego, że bohaterowie tych książek mają po kilkanaście lat. Teraz jest czas, w którym Twoje dziecko nie tylko może czytać o przygodach „Zwiadowców”, ale także przeżyć je samo.

By wyjeżdżające z nami na letnie czy zimowe kolonie dzieci już od samego początku mogły wczuć się w fantastyczny i nieodgadniony klimat fantastycznych opowieści, zabieramy je do zabytkowych zamków polskich, które będą mogły poznać od podszewki, ponieważ to one są miejscem zakwaterowania. Obozy „Zwiadowcy” mają na celu spędzenie czasu zarówno na zabawie, jak i nauce. Pozostając w konwencji fantastycznych światów, których rzeczywistości są zbliżone do średniowiecza, uczestnicy obozu dzieleni są na Bractwa, w których mają do wykonania pewne zadania. Jednocześnie każdy uczestnik indywidualnie dąży do osiągnięcia danego stopnia wtajemniczenia. W tym celu uczestniczy w zajęciach z rozmaitych dziedzin, takich jak łucznictwo, kartografia czy szyfrowanie i deszyfrowanie wiadomości. Zajęcia stawiają zarówno na rozwój fizyczny, jak i intelektualny, a jednocześnie są utrzymane w odpowiedniej konwencji, dzięki czemu cały wyjazd jest wyprawą w inne czasy i światy.

zwiadowcy oryginalne obozy Obozy „Zwiadowcy” to zajęcia praktyczne, sportowe, nauka przez zabawę, ale i sama zabawa. To świat fantastyki, turniejów i mistrzostw. Zarówno letnie, jak i zimowe kolonie organizujemy dla Państwa dzieci w trzech lokalizacjach. W każdej opcji istnieje możliwość zorganizowania dla dziecka transportu w jedną lub obie strony, mogą też Państwo dowieźć dziecko na miejsce we własnym zakresie. Koszt turnusu obejmuje zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie składające się z trzech posiłków. Istnieje możliwość zamówienia posiłków odpowiednich do danej diety (bezglutenowa, wegańska itp.) – w tym celu należy wypełnić specjalny formularz, w którym oznacza się produkty, których dziecko nie je. Za opiekę nad dziećmi i organizację ich czasu odpowiadają wykwalifikowani i doświadczeni wychowawcy, posiadający również wiedzę z zakresu pierwszej pomocy.