w Zamku Kliczków
w Zamku Gniew
w Zamku Krasiczyn
LIGA TROPICIELI "WALKA O TRON"
w Zamku Kliczków
w Zamku w Baranowie Sandomierskim

SEMESTR LETNI w Szkole Tropicieli

Tego lata zamieszkaj w zamku, poczuj klimat ulubionego świata fantasy i spełnij marzenia!

Lato otwiera przed Tobą jeszcze więcej możliwości! Leśne przygody, tropienie zwierząt, podchody, zacieranie śladów… A wieczorem imprezy we wspaniałych salach majestatycznych zamków, ogniska, stanie na warcie…

Poznaj siłę Czarnoksiężnika, który powraca do Zamku Gniew. Jakiego okupu za Księcia Catalina pragną wyznawcy Sanguinów w Zamku Kliczków? Które bractwo zasiądzie na tropicielskim tronie Bas-baru w Zamku Krasiczyn? Tylko tutaj prawdziwi fani świata fantasy, znanego z opowieści Tolkiena, Flanagana czy Collins, odnajdą cząstkę swojej wyobraźni w akcjach, misjach i questach. A atmosfera zamkowych komnat wkręci Cię w wir wrażeń, radości i mocy.

Przewodnicy i Mistrzowie sztuk pokażą Ci, jak władać mieczem niczym Aragorn, Horace, jak strzelać z łuku, by osiągnąć mistrzowski poziom Legolasa, Katniss, Willa i Halta, jak tropić, kryć się, zacierać ślady, by nie wpaść w zasadzkę wroga… Lato w Krainie Quatronum – wybierz misję, w której weźmiesz udział!

Szkoła Tropicieli

Zamek Golubski