Kolonie zwiadowcy

kolonie zwiadowcyZaczynasz powoli zastanawiać się nad tym, gdzie wysłać swoje dziecko na wakacje? A może wprost przeciwnie, naprędce usiłujesz znaleźć atrakcyjne zimowisko na zbliżające się powoli ferie zimowe? Niezależnie od tego, na które z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, tu znajduje się najlepsze rozwiązanie. Szkoła Tropicieli Queverton to wyjątkowe miejsce, w którym Twoje dziecko spędzi niezapomniane, zimowe lub letnie, kolonie. „Zwiadowcy”, seria fantastycznych książek, to motyw przewodni wypoczynku, ale wzorujemy się także na pozostałych ważnych pozycjach fantastycznych, m.in. na „Władcy Pierścieni”. W czasie organizowanych przez nas zimowisk i letnich kolonii przenosimy się wraz z dzieciakami w dawny, fantastyczny i magiczny świat, w którym wszystko było możliwe. Na nasze kolonie i ferie zapraszamy dzieci i młodzież do 18. roku życia. W ramach Szkoły Tropicieli na wyjeździe tworzone są Bractwa, w których znajdują się dzieci w różnym wieku i z różnymi umiejętnościami.

Wszyscy uczestniczą w rozmaitych zajęciach, takich jak np. kartografia, zielarstwo i ziołolecznictwo, strzelectwo czy samoobrona. Wiedza i umiejętności przydatne w codziennym życiu połączone są z tym, co jest nieodzownym elementem fantastycznych światów, m.in. strzelaniem z łuku czy nauką języka Elfów. Kolonie „Zwiadowcy” to wyjątkowa okazja do tego, by chociaż na tydzień (trochę więcej w przypadku letnich turnusów) przenieść się w inny świat, dobrze znany z fantastycznych książek. Niezwykłe są nie tylko oferowane przez nas zajęcia i atrakcje w trakcie turnusu, ale także lokalizacje. Zapraszamy Państwa dzieci do trzech wiekowych zamków, które jeszcze bardziej wprowadzą odpowiednią atmosferę i niesamowity klimat. Do wyboru macie Państwo kolonie „Zwiadowcy” w wielkopolskim zamku Gniew, zamku Krasiczyn na Podkarpaciu oraz dolnośląski zamek Kliczków. Każdy z nich to wysokiej wagi klimatyczny zabytek, jednocześnie wszystkie są przystosowane do przyjmowania gości, przez co możecie mieć Państwo pewność, że Wasze dzieci będą miały zapewnione bardzo dobre warunki kwaterunkowe.

kolonie, obozy zwiadowcyNa miejsce możecie Państwo dowieźć dzieci we własnym zakresie lub skorzystać z naszej oferty transportu. Kolonie „Zwiadowcy” w swojej cenie zawierają też pełne wyżywienie złożone z trzech posiłków (w tym dwudaniowy obiad) oraz deseru podawanego po obiedzie. Uwzględniane są również rozmaite diety dziecka, m.in. wegetariańska czy bezglutenowa – informację o tym należy podać zawczasu. Opiekę nad dziećmi sprawować będą doświadczeni wychowawcy. Na koloniach cały czas będzie obecny instruktor pierwszej pomocy, większość wychowawców odbyła też kursy z jej zakresu, natomiast w razie potrzeby zapewniona jest opieka lekarska ze strony lekarza na wezwanie. Jeśli chodzi o bagaż, na naszej stronie znajdziecie Państwo szczegółową listę rzeczy, które powinien zawierać – skorzystanie z tej listy zapewnia spakowanie dziecka tak, by nie brało ze sobą niepotrzebnych rzeczy, ale też by niczego mu nie zabrakło.